Producent Flaków Wołowych

Agro-Food Bis
96-214 Cielądz
Gortatowice 15
woj. łódzkie
Tel.:  +48 46 815  31 53
Kom.:  +48 602 252 516 / Paweł Wieteska
Kom.:  +48 509 690 913 / Wojciech Wieteska
@: biuro@agrofoodbis.pl

Gwarantowana jakość - atrakcyjna cena

Flaki z Agro-Food Bis są najlepsze!

Priorytet: najwyższa jakość
Systematyczne zwiększanie produkcji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych norm jakościowych jest naszym nieustającym priorytetem. Jest to możliwe dzięki stałej rozbudowie zakładu jak również ciągłym wprowadzaniu do produkcji nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Ścisła kontrola jakości
Całość produkcji monitorowana jest przez najwyższej klasy specjalistów zatrudnionych w naszej firmie oraz podlega stałemu nadzorowi Inspektoratu Weterynaryjnego. Zapewnia to doskonałą jakość wyrobów produkowanych w firmie Agro-Food Bis.

Transport i logistyka
Dobrze funkcjonujące zaplecze logistyczne, posiadające stale unowocześniane środki transportu przystosowane do przewozu naszych wyrobów, zapewnia systematyczne i terminowe dostawy do naszych odbiorców z zachowaniem ciągu technologiczno-chłodniczego.

Gwarantujemy jakość!
Przez cały czas dążymy do tego, aby zaspokoić wymagania naszego klienta i aby był on całkowicie usatysfakcjonowany z zakupionego produktu. Nasze produkty zachwycają każdego smakosza flaków wołowych poprzez wysokie standardy jakości jak i atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
Copyrights © 2011 Agro-Food Bis
Powered by piechdesign.pl